Czas wygenerowania treści 2020-07-13 06:50:59

Strona główna / OGŁOSZENIA I AKTUALNOŚCI / Konkursy / Małe Granty
Oferta Stowarzyszenia YAVA z siedzibą w Częstochowie, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „YAVNA ZMIANA” z dnia 20 paĽdziernika 2015r.
Strój dla Sukcesu z Katowic na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pod nazwą: konferencja wojewódzka „Moda na Zdrowie” na Biuletynie Informacji Publicznej Województwa Śląskiego.
Oferta Instytutu Twórczej Integracji z Sosnowca na realizację zadania publicznego pn. Inkluzja dlaczego tak „Mały Książę – trochę inna planeta – rzecz o przyjaĽni z sąsiadami” wspieranie działań na rzecz osób niepełnosprawnych poprzez integrację z otoczeniem i aktywizację społeczną. Zajęcia inkluzyjne dla uczniów ZSS Nr 4 w Sosnowcu i Szkoły Podstawowej Nr 18 w Sosnowcu. Integracja osób niepełnosprawnych w edukacji i interakcjach społecznych.
Oferta Stowarzyszenia „AMICUS” z Lublińca na realizacje zadania publicznego pn. Rodzina – partnerem w terapii – spotkanie integracyjne dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i psychiczną oraz ich rodzin z okazji z okazji Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych.
Oferta Ludowego Klubu Sportowego "Ciężkowianka" Jaworzno z siedzibą w Jaworznie na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. "VII Halowy Turniej Dzieci Jaworzno'2015"
Oferta Dąbrowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Serca” z Dąbrowy Górniczej na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: Integracyjny Pokaz Mody „Razem Przez Sztukę”.
Oferta Instytutu Twórczej Integracji z Sosnowca pn. Bajkoświaty w mieście zajęcia inkluzyjne dla uczniów ZSS Nr 4 w Sosnowcu i Szkoły Podstawowej im. M. kłodowskiej-Curie w Dąbrowie Górniczej. Integracja osób niepełnosprawnych w edukacji i interakcjach społecznych.
Oferta Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych z siedzibą w Skoczowie na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. „Wigilijka – wspólne święta, wspólna radość” – spotkanie integracyjne osób głuchych i osób słyszących zamieszkałych na terenie woj. śląskiego.
Oferta Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym z Warszawy na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. Czas radości, ciepła i pokoju - spotkanie opłatkowe Osób Głuchoniewidomych z terenu całego Śląska
Oferta Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa "Szansa" z Katowic na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. Cykl zajęć edukacyjno-rozwijających wspomagających rehabilitację dzieci i młodzieży z zespołem Downa.


 
O urzędzie

Urząd Marszałkowski
Województwa Śląskiego

ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
tel. centrala +48 (32) 20 78 888
kancelaria@slaskie.pl

kancelaria ogólna: parter, pok. 164
poniedziałek - piątek: 7:30-16:00

NIP Województwa
(rozliczenia): 954-277-00-64
NIP Urzędu
(spr. pracownicze): 954-22-60-713